Annemin Renkleri

Veee hepiniz Figen Hanım’ın meşhur sergisinin 2015 ayağına hoşgeldiniiiiz!!!

Aranızda bilenler var, bilmeyenler için hemen kısaca anlatayım: Annem, 2012’den beri Yaylada Sergi Salonu’nda yaptığı el işi ürünleri sergileyip satışını yapıyor. İlk sergisinin açılışı basının büyük ilgisini çekmişti, birçok gazetede sergiden birsürü fotoğraf vardı.
Şimdi bu güzel sergide neler var onlara bir göz atalım. Çiçek motifleriyle süslenmiş çantalar; Mickey Mouse desenli çantalar; üzerlerinde birbirinden farklı çiçekler işlenmiş pelerinler; herkesin aklının kalacağı yatak örtüleri; ortasına süs koymaya gerek kalmayan masa örtüleri; kimsede bulamayacağınız, eşi olmayan kolyeler; ne ararsanız burada!


En sevdiğim uğur böceği, baykuş, bulut, civciv kitap ayraçları


Annem ürünlerin hepsini tamamen kendi tasarlıyor, bu yüzden de aynısından tekrar yapmıyor; bu da aldığınız bir ürünün sadece sizde olması demek 🙂

Bakanın gözlerini ayıramayacağı deri-kurdele kolyeler


Sonbaharda sizi sımsıcak tutacak pelerinler

Bu güne kadar Yaylada’da sergi salonu olduğunu bile fark etmemiş olabilirsiniz; ama gördüğünüz gibi, bu sergi diğerlerine hiç benzemiyor!

Eğer kitapkurdu arkadaşlarınıza çok beğenecekleri ayraçlar almak isterseniz ya da “bu çantadan benden başka kimsede olmamalı” diyorsanız, bu haftanın sonuna kadar her gün Yaylada’ya uğrayıp bu güzel ürünlerden istediğiniz kadar satın alabilirsiniz.


Ben, Fizik Öğretmeni olan annem ile, ev işlerinden ve okuldan arta kalan zamanlarda böyle güzel işler ortaya çıkardığı için ne kadar gurur duysam azdır. İlk sergisini anlatan gazete haberinde yanlışlıkla 15. sergi yazılmıştı, umarım 15. sergilerini de görürüz!

Annemi Facebook’tan da takip etmek isterseniz BİLCE TASARIM sayfasını beğenebilirsiniz!